komputeryblog.pl - technologia, smartfony, internet, gadżety, newsy, gry.

27.05.2015

Futurystyczne domy "Floating Seahorse"


Jeżeli zdarzyło ci się marzyć o super nowoczesnym domku letniskowym, jesteś milionerem lub milionerką oraz chcesz wesprzeć koniki morskie w procesie rozmnażania... Mam coś dla ciebie. Do końca roku 2016, deweloper Kleindienst Group ukończy 42 wille, które w gruncie rzeczy będą statkami. 


Będzie to idealne miejsce do wypoczynku, o czym wie każdy rozsądny milioner, jako że wykupiono już 35 z 42 obiektów. Właśnie dlatego musisz się spieszyć! Jeżeli wydasz niecałe $1.5 miliona, do twojej dyspozycji oddane zostaną 3 poziomy mieszkalne: 1 piętro, parter znajdujący się na poziomie morza, i co chyba najważniejsze - piętro podwodne. 


Pływające wille będą częścią większego projektu "The World", czyli sztucznych wysp nieopodal Dubaju (dobra dzielnica). Lecz nie to jest najważniejsze. Największa wartość przedsięwzięcia bierze się z faktu, że wspomoże ono rozwój podwodnego życia. Projekt "Floating Seahorse" zakłada wybudowanie rafy koralowej, w której będzie mogło żyć wiele gatunków podwodnych żyjątek, w tym i koniki morskie.

1 komentarz:

NOWE TECHNOLOGIE

Elon Musk - prawdopodobnie żyjemy w symulacji

Elon Musk podaje argument, który może być dobrym uzasadnieniem tego, że najprawdopodobniej żyjemy w symulacji.