komputeryblog.pl - technologia, smartfony, internet, gadżety, newsy, gry.

16.07.2015

Dron strzela z pistoletuWitaj w świecie nowych technologii. Tutaj każdy może kupić drona, a następnie wyposażyć go w pistolet! Akurat w Polsce o broń palną może być trochę trudniej, dlatego w ostateczności możesz się postarać o pistolet z drukarki 3D. Pamiętaj, dla chcącego nic trudnego! Przykładem może być użytkownik YouTube o pseudonimie "Hogwit". Zobacz co zbudował:


Nie ma 100% pewności, że jest to autentyczne nagranie, lecz można sobie wyobrazić, iż osiągnięcie takiego wynalazku jest czymś wykonalnym. Nie mówiąc już o innych pomysłach, jak przyczepienie do takiego drona ładunków wybuchowych. Pozostaje nam tylko czekać na bardziej urozmaicone ataki terrorystyczne - taki terror z finezją!

Skoro już oglądasz nagrania typu "home made weapons", zobacz i takie, na którym pan Peter Alaric chwali się swoim projektem pistoletu na strzałki. Wszyscy możemy sobie taki wydrukować w zaciszu własnego domu, wystarczy zwykła drukarka 3D. Strzałki natomiast można zamoczyć w czymś trującym i voila! Jesteś w posiadaniu zabójczej zabawki! Fajnie?


1 komentarz:

  1. Fajne nagrania :) zawsze trafi się na coś ciekawego !

    OdpowiedzUsuń

NOWE TECHNOLOGIE

Elon Musk - prawdopodobnie żyjemy w symulacji

Elon Musk podaje argument, który może być dobrym uzasadnieniem tego, że najprawdopodobniej żyjemy w symulacji.