komputeryblog.pl - technologia, smartfony, internet, gadżety, newsy, gry.

21.10.2015

Samowiążące Nike z Back to the Future


Marty McFly miał okazję zapoznać się z realiami przyszłości, gdy przeniósł się w czasie do dnia... Dzisiejszego (21.10.2015). Zobaczył tam wiele niesamowitych wynalazków spod znaku nowych technologii, a jednym z nich były buty, wyposażone w samowiążące się sznurowadła.

Teorie naukowe przewidują, że podróże w czasie mogą prowadzić do doświadczania rzeczywistości równoległych. Dlatego 21 października 2015, może występować w wielu wersjach, a my najwyraźniej doświadczamy trochę innej niż filmowy Marty. Jakiś przykład? A chociażby fakt, że nasze samowiążące się buty od Nike, zostaną wypuszczone na rynek dopiero wiosną 2016 roku. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać...


Oczywiście jeden z pierwszych wyprodukowanych egzemplarzy, jest już w posiadaniu pana Michaela J. Fox, który najprawdopodobniej rozpocznie ich promocję już niedługo w programie Jimmy Kimmel Live.

2 komentarze:

  1. Czego to już nie wymyślą :) Kosmos...Pomysł świetny. Nie mogę się doczekać premiery w Polsce, mam nadzieję że do takiej dojdzie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy artykuł poświęcony obuwiu z kultowej Trylogii, co ciekawe jest to że wartość tych butów można przybliżyć do średniej klasy samochodu. Oczywiście zapraszam na mój blog http://ko-x-miks.blogspot.com/ poświęcony komputerom i nie tylko, Serdecznie zapraszam autora tego Bloga, (zależy mi na radach dla raczkującego jak ja)

    OdpowiedzUsuń

NOWE TECHNOLOGIE

Elon Musk - prawdopodobnie żyjemy w symulacji

Elon Musk podaje argument, który może być dobrym uzasadnieniem tego, że najprawdopodobniej żyjemy w symulacji.