komputeryblog.pl - technologia, smartfony, internet, gadżety, newsy, gry.

25.07.2016

Kojima Productions - geniusze wizerunku


Moim zdaniem po zmianach z 2015 roku, studio Kojima Productions prezentuje się wyjątkowo dobrze pod każdym względem, ale jeśli chodzi o kwestie wizerunkowe... To już majstersztyk.

W związku z tym naszła mnie pewna myśl: jakie muszą być koszty tak dobrego i profesjonalnego pijaru? Weź proszę pod uwagę, że wynajęcie przedszkolaka do pacnięcia 3 plam na białym tle, to w Polsce wydatek rzędu 100 tys. zł.


Dla porównania, tak prezentuje się nowe logo studia Kojima Productions:


Wybacz mi tę małą dygresję, po prostu uznałem to za ciekawe porównanie. Niestety nie znam ceny tego drugiego logo, ale biorąc pod uwagę jakość jego wykonania oraz mając na uwadze powyższy przykład z Polski, zakładam że w grę wchodzą grube miliardy. Tym bardziej, że tak naprawdę mamy tu dwa w jednym: logo + maskotka. Postać w futurystycznej zbroi to niejaki Ludens, odkrywca nowych światów. Jest to oczywiście związane z ambicjami Kojima Productions, które postara się o tworzenie gier, wykorzystujących najnowsze technologiczne rozwiązania, po to abyśmy mogli eksplorować nowe i niezbadane miejsca, tak jak robi to Ludens.

Zapraszam cię do obejrzenia najnowszej animacji, która doskonale to prezentuje:


0 comments:

Prześlij komentarz

NOWE TECHNOLOGIE

Elon Musk - prawdopodobnie żyjemy w symulacji

Elon Musk podaje argument, który może być dobrym uzasadnieniem tego, że najprawdopodobniej żyjemy w symulacji.